aktuality přípravka mini
žákyně
mladší
žákyně
starší
žákyně
mladší dorostenky ženy a starší
dorostenky
oddíl

Letní soustředění Dobřív 2022 Mini a Přípravka

Letní soustředění pro kategorii Mini a Přípravka jsme letos, stejně jako vloni, absolvovali v Dobřívi nedaleko Rokycan.
Všichni dorazili na místo nadšeni a v očekávání opětovného setkání se svými kamarády z klubu, po dovolených řádně odpočati.
Ihned po ubytování a prvním obědě jsme se vydali na výlet do Rokycan, na místní plovárnu.
Zde totiž probíhala akce Léto s Házenou a tak jsme šli pozdravit naše kamarády a budoucí soupeře z Plzeňské ligy – oddíl Rokycan. Celý den jsme si báječně užili, počasí nám přálo, sluníčko svítilo neúnavně a všichni byli nadšeni při hrátkách ve vodě.
Starší řádili ve velké nádrži a neúnavně sjížděli tobogány jeden za druhým. Mladší účastníci byli v brouzdališti a hráli vodní bitvy s dalšími trenéry, hádejte kdo vyhrával .
Po vodních hrátkách jsme si vyzkoušeli plážovou házenou, nechali si podepsat letáky od ligového hráče a následovaly dovednostní disciplíny. Holky i kluci soupeřily například o nejtvrdší střelu, mohli si na radaru změřit jakou rychlostí přesně dokáží hodit, nebo nejpřesnější zásah do branky a mnohé další disciplíny.
Večer po návratu je přivítal profesor Einstein a jeho pomocnice, děti zjistili, že profesorovi se rozbil stroj času a souhlasily, že budou profesorovi pomáhat s jeho opravou. Následovali dny plné tréninků, kdy jsme zvyšovali fyzickou připravenost na házenou, stejně tak jako jsme procvičovali důležité základy pro nadcházející sezónu.
Děti každý den sbírali potřebné náhradní díly pro stroj času a pokaždé, když se ráno probudily, zjistily, zda se oprava povedla a jsou ve správném čase. Bohužel náhradních dílů bylo potřeba více, atak se probouzely například v období Antiky, kdy je během tréninku čekaly olympijské disciplíny, večer pak testování pravidel házené.
Následovala další oprava a probuzení tentokráte v době Rudolfa II a jeho alchymistických pokusů.
Nejprve bylo potřeba postavit obydlí pro skřítky a ty nám pak pomohli s naší hlavní alchymistkou vytvořit úchvatné pokusy plné barev a překvapení.
Bohužel následoval odjezd domů,který nás všechny hodně mrzel, ale netrvalo dlouho a další program čekal na naše hráčky a hráče na našem hřišti….

Heslo:

HC Háje

TĚLOVÝCHOVNÁ JEDNOTA HÁJE-JIŽNÍ MĚSTO, HANDBALLCLUB, pobočný spolek
IČ 629 38 045
U školky 586
149 00, Praha 4

e-mail:
vybor@hchaje.cz

hřiště:
Areál TJ Háje,
K Jezeru

GPS:
50.0365389N
14.5359419E

Kudy k nám?

klikněte na mapku...

HC Háje - mapka hřištěHC Háje - Facebook


Činnost finančně podporuje

Praha

Praha 11