aktuality přípravka mini
žákyně
mladší
žákyně
starší
žákyně
mladší dorostenky ženy a starší
dorostenky
oddíl

5. KOLO PRO DOROSTENKY A ŽENY BEZ BODU

V neděli 11.10.2020 odehrály na domácí půdě týmy mladších dorostenek, starších dorostenek a žen zápasy 5. kola, na čas poslední díky nucené pauze spojené s nouzovým stavem a přijatými epidemiologickými opatřeními.

Dramatickou podívanou, bohužel bez diváků, předvedly hájecké mladší dorostenky v zápase proti týmu DHK Baník Most. S tabulkově lepším soupeřem nejen že držely krok, ale udávaly tempo zápasu a většinu času byly v těsném vedení. Až necelé čtyři minuty před závěrečnou sirénou, kdy jsme vedly o tři branky, zmobilizovaly soupeřky všechny síly a podařilo se jim otočit skóre na konečných 34:33 pro hosty.

Starší dorostenky se v utkání proti DHK Baník Most prezentovaly nevýraznou hrou s chybami v obraně i v zakončování gólových šancí. Prvních 8 minut sice těsně vedly, ale pak se díky důslednější a přesnější hře ujaly gólové iniciativy soupeřky a dotáhly zápas do konečného vítězného skóre 31:20. Na druhou stranu nutno říct, že proti týmu průběžně umístěnému na druhém místě ligové tabulky podaly naše hráčky solidní výkon.

Družstvo žen nastoupilo proti favorizovanému týmu HK Spartak Ústí n. Labem, který nyní figuruje v čele 2. ligy žen – západ. Téměř do 18. minuty prvního poločasu byly naše hráčky rovnocennými soupeřkami hostů a na konci první půle prohrávaly jen o dvě branky. V průběhu druhého poločasu však ústecké svěřenkyně postupně počet úspěšně zakončených střel navyšovaly a vyhrály vysokým rozdílem 41:29.

-eb-

Heslo:

HC Háje

TĚLOVÝCHOVNÁ JEDNOTA HÁJE-JIŽNÍ MĚSTO, HANDBALLCLUB, pobočný spolek
IČ 629 38 045
U školky 586
149 00, Praha 4

e-mail:
vybor@hchaje.cz

hřiště:
Areál TJ Háje,
K Jezeru

GPS:
50.0365389N
14.5359419E

Kudy k nám?

klikněte na mapku...

HC Háje - mapka hřištěHC Háje - Facebook


Činnost finančně podporuje

Praha

Praha 11